İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Bala Yöreli'de 1.000 m2 Satılık Hobi Bahçesi

19 Fotoğrafı İncele

Harita ANKARA / BALA / YÖRELİ MAH.

Adresi ilan sahibi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

37.500
Satılık Taksitli Hobi Bahçeleri

İlan Açıklaması

Bu projemiz Butik bir proje olup 24 bahçeden oluşmaktadır. Bahçe büyüklükleri sabit ve 1.000 m2'dir. Bu bahçemize karar vermeniz durumunda küçük bir kapora alıp sözleşme yapılır. Mayıs 2020 de bahçeleriniz her şeyi ile hazır olduğunda bahçenizi teslim alır ve kalan ödemenizi yapabilirsiniz. 


Şehrin stresinden, gürültüsünden ve kirliliğinden uzakta, tertemiz bir doğada, yeşillikler içindeki bahçenizde aileniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz huzur dolu, keyifli vakitler için daha fazla beklemeyin.

 

Şehre Yakınlığı ve Ulaşım Kolaylığı Avantajı

Bahçelerimiz şehir merkezinden yalnızca 30 – 40 dakika uzaklıkta, Ankara’nın neresinden gelirseniz gelin çevre yolu ve otobandan çıkmadan ulaşabileceğiniz konfordadır.

 

Verimli ve Bakımlı Arazisi Avantajı

Bahçelerimizin bulunduğu arazi toprağının verimiyle bilinir. Bölgede iklim koşullarının elverdiği her türden bitki ve ağaç kolaylıkla yetiştirilebilmekte, bilinçli bir bakımla ürün veren bitkilerden yüksek verim alınabilmektedir.

 

Seçkin ve Değerli Komşularınız Olacak

Çitlerinden yollarına, kapısından evlerine, alt yapısından tüm bakımlarına kadar akla gelebilecek her konuda  bahçelerimizin düzenlenmesinde gösterdiğimiz özeni satışlarımızda da göstermekteyiz. Para kazanmak için bahçelerimizin düzenini bozabilecek kişilere satış yapmamaktayız.

 

Güvenliği ve Düzeniyle Rahat Edeceksiniz

Bahçelerimizin güvenliği her zaman ön plandadır. Hobi Bahçelerimizin etrafı mevcut olan en kaliteli tel çitlerle çevrilecektir. Bahçelerdeki  güvenlik görevlileri sizin ve çocuklarınızın güvenlikleri için her zaman çalışacaklardır. Bahçelerimizin yönetimi ve düzeni ise tam olarak profesyonel bir anlayışla bizim tarafımızdan yürütülecektir.

İçiniz Rahat Olarak Bahçenizi Alacaksınız

Hobi Bahçelerimiz için sizlerden kaparo alıyor ve siz bahçelerinizi teslim alana kadar başka hiçbir ödeme istemiyoruz. Bahçelerinizi hazırladıktan sonra, birlikte bahçenize gidiyoruz. Siz bahçenizi kontrol ediyorsunuz. Eğer bahçeniz istediğiniz gibi olmamış ise bahçenizi almaktan vazgeçebilirsiniz. Bu durumda kayıtsız şartsız sözleşmeniz iptal edilerek sizden alınan kaporanız eksiksiz bir şekilde teslim edilir.

NOT : Bahçe fiyatlarımıza Ev fiyatları dahil değildir. İstediğiniz taktirde anahtar teslimi olarak bahçeniz yapılıp teslim edilir.

 

Özellikler

Manzara
Dağ
Doğa
Harita Görünümü Sokak Görünümü

Benzer İlanlar

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Mesaj Gönder Açıklama