İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Franchising Çeşitlerimiz

Franchising Çeşitlerimiz

MGORE, isterseniz iş yeri sahibi olun isterseniz olmayın herkese Franchising vermektedir. İş yeriniz varsa Kurumsal Franchising yoksa Bireysel Franchising alabilirsiniz. Dilerseniz İl Franchisingimiz olup, il Franchisingi olduğunuz ilin yönetimine ve tüm franchislerden elde edilecek gelire de ortak olabilirsiniz.

BİREYSEL FRANCHİSE

Tamamen serbest olarak çalışan franchiselerimizdir. İş yerinizin olmasına gerek yoktur. Size kuracağımız teknolojik bir sistem ile kendi ilanlarınızı girerek yönetebilir ve satışlarınızı yapabilirsiniz. Bireysel Franchiselerimiz kendi imkanları ile portföy bulabilecekleri gibi bizim bulduğumuz portföylerinde pazarlamasını yapabileceklerdir. Bireysel Franchiselerden talep ettiğimiz tek şey disiplinli olarak çalışmaları olacaktır. Tüm teknolojik alt yapı bizim tarafımızdan ve ücretsiz olarak kurulmaktadır. Bireysel Franchiseler elde ettikleri kazancın % 40'ını  alacaktır.

KURUMSAL FRANCHİSE

Kendilerine ait iş yerleri olan franchiselerimizi kapsar. Her ilçenin nüfusuna göre ilçe de olması gereken Franchise sayımız belirlenir. Her 100.000 nüfus için 1 Franchise verilir. Örneğin 500.000 nüfusu olan bir ilçe için 5 Franchiselik verebiliriz.

Kurumsal Franchiselerimizin kendi portföylerinden elde ettikleri kazancın tamamı kendilerine aittir biz sadece Kurumsal Franchiselerimize temin ettiğimiz portföyden elde edilecek olan gelirin %30 unu almaktayız. Tüm teknolojik alt yapı tarafımızdan ve ayrıca bir ücret talep edilmeden kurulmaktadır. 

İL FRANCHİSE

MGORE olarak bizim yaptığımız işleri kendi illerinde yürüterek Franchise ağını büyütecek ve sürekli denetleyecek olan Franchiselerdir. Bulundukları ilden MGORE'a kalan kazancın % 50 sini almaktadırlar. Bu Franchise türü ilk yatırımdan sonra aktif olarak çalışmayacak ama sürekli olarak gelir elde edecek olan Franchiselerimizdir.

NOT : TÜM FRANCHİSELERİMİZE SATIŞINI YADA KİRALAMASINI YAPACAĞI PORTFÖY GARANTİSİNİ VEREN İLK, TEK ve MUHTEMELEN DE SON MARKAYIZ.


ANKARA DA İLK 5 FRANCHİSELİĞİMİZ ÜCRETSİZDİR.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir