İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Özetle MGORE

Özetle MGORE

Değerli Gayrimenkulcüler,

Gayrimenkul sektöründe 10 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Bu zaman diliminde sektörümüzde çok fazla kazandığımız zamanlarda oldu işlerin durgun olduğu zamanları da hep birlikte yaşadık. İşler iyi iken zaten sorun yoktu ancak sektörün daraldığı zamanlarda maalesef birçok meslektaşımız iş yerlerini kapatmak durumunda kaldı. İş yerlerini kapatmayanlar ise kurumsal çalışan emlak markalarının bayileri ( Franchiseleri ) oldu. Bu durumu iyi analiz ederek bizler de uzun yıllar çalışmak sureti ile kendi markamızı oluşturduk.

MGORE, olarak kendi markamızı oluştururken maddi ve manevi olmak üzere büyük çaba ve emek sarf ettik. Rakiplerimiz olan diğer büyük emlak markalarının bizim çok önümüzde devasa emlak firmaları olduğunun bilincinde idik. Sıradan bir emlak markası olmak da diğer kurumsal firmalar tarafından yok edilmekten başka bir şey olmayacaktı. İşte bu durumların bilincinde olarak tüm hazırlıklarımızı yaptık ve artık hizmet vermeye de başladık. Bunun ilk adımı olarak da Franchiselik ( bayilik ) sistemimizi hizmetinize açıyoruz. 

Neden bizimle çalışmalısınız ? Bizim sizlere olan avantajlarımız nelerdir ? Bu soruları cevaplayarak aklınızdakileri açıklığa kavuşturmak ve MGORE farkını göstermek isteriz. İşte avantajlarımızdan bazıları;

1. Bütün giderlerinizi unutun. Ofis, personel, kira, fatura vs gibi giderleriniz artık olmayacak. Bireysel Franchising Sistemi ?

Emlak sektöründeki asıl ihtiyaç, alıcı ve satıcılardan oluşan portföylerdir. Biz bu portföyleri sizin hizmetinize ücretsiz sunuyoruz. Yüz binlerce satıcıdan ve on binlerce yatırımcıdan oluşan portföylerimizin kullanımı tamamen sizlerin hizmetinizdedir. Alıcı ve satıcılar ile görüşmeniz için bir de ofise ihtiyacınız olacak. Görüşmelerinizi de sizler için hazırladığımız ofislerimizde yapabilirsiniz. Bu imkanlar ile tüm giderlerinizi sıfıra indirmeyi planladık. https://mgore.com.tr/sayfa/franchising-cesitlerimiz/ linkine tıklayarak Bireysel Franchising hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

2. Kurumsal Franchisingimiz olarak daha fazla kazanabilirsiniz ?

Mevcut bir iş yeriniz varsa Bireysel Franchiselerimizden daha fazla kazanabilirsiniz. Sizlerin giderlerini de göz önüne alarak Kurumsal Franchising sistemini geliştirdik. https://mgore.com.tr/sayfa/franchising-cesitlerimiz/ linkine tıklayarak Kurumsal Franchising Sistemi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

3. Markamıza Yatırım Yapabilrsiniz. İl Franchiseliği

MGORE 'a ait olan tüm hakları kendi illerinde kullanabilecek olan Franchiselerimizdir. İl franchiselerimizin görevi sadece bulundukları ilde bizim tarafımızdan sağlanan teknolojileri ve imkanları kullanarak franchise ağını geliştirmek olacaktır. Franchise ağlarını kurduktan sonra ki tek görevi ise sistemi kontrol etmektir. Detaylı bilgi almak için https://mgore.com.tr/sayfa/franchising-cesitlerimiz/ linkine tıklayabilirsiniz.

4. Her türlü teknolojik alt yapınız bizden.

Satılık ve kiralık portföyleriniz için İnternet sitemiz, müşterilerin sizlere ulaşabilmeleri için gerekli olan telefon santrallerimiz ücretsiz olarak sizlerin hizmetindedir. Franchisemiz olduktan sonra hemen internet sitemize üye olarak ilanlarınızı girmeye başlayabilirsiniz.

5. Kiralık ve Satılık Portföyleri sizlere biz temin ediyoruz ?

Franchisemiz olduktan sonra portföyümüzde bulunan yüz binlerce satıcıya haber vererek sahibinden kiralık ve satılık olan portföyleri için sizleri aramalarını sağlıyoruz. Sizler nerede olursanız olun cep telefonlarınıza gelen çağrıları yanıtlayarak portföy elde ediyorsunuz. Elde ettiğiniz portföylerinizi ücretsiz olarak kendinize ait olan sayfanıza giriyorsunuz.

6. Kiralık ve Satılık olan portföyleriniz İçin Müşteri buluyoruz ?

Ankara da olan satılık ve kiralık portföylerin müşterinin % 97 lik büyük bir bölümü gene Ankara'dadır. İnternet sitemizde olan portföyleri her gün 100.000 farklı kişiye haber vermek sureti ile her ay nerede ise Ankara da olan herkese ulaştırıyoruz. Sizler sadece cep telefonlarınıza gelen müşteri talepleri ile ilgileniyorsunuz. Bu sistemi sadece Ankara da değil  ülkemizin her ilinde hizmet verecek şekilde geliştirdik.

7. Franchiselik Sistemimizi Ücretsiz deneyin.

MGORE yeni ama kendine güvenen bir markadır. Diğer markalar gibi sizlerden ücret almıyoruz. Sizler bizden emin olana kadar hiçbir sözleşme yapmadan Franchisemiz olmanıza imkan veriyoruz. Önce bizi deneyin ve bizden emin olun. Sonra çalışmak isteseniz bizimle sözleşme yaparsınız. Sözleşme yaptıktan sonra da kazancın büyük bir bölümünü siz alırsınız.

8. İnternet Sitemizde olan her portföyden yararlanabilirsiniz.

Herhangi bir müşteri sizi aradığında ilgilendiği portföy sizde yok ama MGORE internet sitesinde varsa ilgili portföyün sahibi ile birlikte hareket etmek sureti ile müşterinize hizmet verebilir ve elde edilecek olan komisyonu paylaşabilirsiniz. 

9. İnternet Sitemizin Avantajları ?

Her Franchisemize ait kendi sayfaları olan internet sitemizde Franchisemiz olduktan sonra size bir kullanıcı adı ve şifresi verilir. Sizin sayfanıza vereceğimiz sabit bir telefon numarası olacaktır. Size ait olan cep telefonları internet sitemizde yer almayacak ancak sayfanızda olan sabit numara arandığında sizin yada ekibinizde olan herhangi bir personelinizin cep telefonunu çalacaktır. Siz gelen telefonun internet sitenizden geldiğini bilerek telefonunuzu MGORE diye açabileceksiniz. Böylelikle sabit kalmadan nerede olursanız olun müşteriler sizin sabit numaranızı aradığında siz cep telefonunuzdan konuşarak ofisinizde bulunmak zorunda kalmayacaksınız.

İnternet sitemiz farklı bir teknoloji kullanılarak hazırlanmış ve google de aramalarda ön sırada çıkacak şekilde yapılanmıştır.

İnternet sitemiz 13 dilde hizmet vermekte olup özel bir yapay zeka kullanılmıştır. Siz ilanlarınızı Türkçe olarak girersiniz müşteriler hangi dili kullanıyorsa o dilde ilanlarınızı okur.

10. İnşaat Projeleri Satış Projemiz. PROJE PRESTİJ

www.projeprestij.com internet sitemiz inşaat firmalarının yapmış oldukları konut ve ticari mülkleri satmaları için özenle hazırlanmıştır. MGORE bir taraftan franchise ağını oluştururken diğer yandan da inşaat firmaları ile görüşerek yaptıkları projelerini satmak için sözleşmeler yapmaktadır. MGORE olarak şunun farkındayız. Franchise ağımız ne kadar güçlü ve büyük olursa satışını yapacağımız inşaat firmalarının projeleri de aynı oranda fazla olacaktır. Dolayısı ile hem MGORE olarak kazancımız hem de Franchiselerimizin kazançları da aynı oranda artacaktır.

BAYİLİK BAŞVURUSU 

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir