İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

İletişim Menümüzün Avantajları

Değerli Misafirimiz. MGORE GAYRİMENKUL'E Hoş Geldiniz.

MGORE olarak amacımız, sizlere hızlı, rahat ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektir. Bizlerden talep ettiğiniz hizmeti iletişim menümüzden seçerek formu gönderdikten sonra ilgili danışmanımız aynı gün mesai saatleri içerisinde sizinle iletişime geçecektir. 180 kişilik uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekten onur duyarız. BURAYA tıklayarak iletişim menümüze ulaşabilir yada aşağıda iletişim menümüzle ilgili daha fazla bilgi okuyabilirsiniz.

YATIRIMCI OLMAK İSTİYORUM.

MGORE, ihtiyaç için gayrimenkul alıcıları ve satıcılarını bir araya getirirken, birikimlerine değer katmak isteyen yatırımcılara da değişik projelerde çözüm ortaklığı hizmeti sunmaktadır. AL-SAT olarak bilinen sistemde, acil nakit ihtiyaçlarından dolayı gayrimenkullerini hızlı ancak uygun fiyata satan müşterilerinin gayrimenkullerini, yatırımcısına piyasa değerinin altında aldırır. Böylelikle ihtiyaç sahibinin, ihtiyacını hızlı bir şekilde karşılarken, yatırımcısına da uygun fiyatlı gayrimenkul aldırmış olur. 

Yatırımcının zaman sıkıntısı olmadığı için, uygun fiyata alınan gayrimenkuller tekrar MGORE tarafından satılarak yatırımcısına kâr elde ettirilmiş olur.  

Yatırımcı modellerinden başka bir tanesi ise arsa payı satışı yapmaktır. Ticaretin en temel mantığı olan toptan alıp parakende satma mantığına dayanan bu sistemde ise büyük hacimli arsalar yatırımcıya aldırılarak, alınan gayrimenkul hisselere ayrılmak sureti ile satılır. Hisseleri alanlar küçük bir yatırımla daire sahibi olacaklarını garanti altına alırken, yatırımcılarda kazanmış olurlar. Bu modellemede arsanın tamamı aynı gün hisseler halinde devredileceği için, yatırımcının riski de olmaz.

Daha farklı yatırım modellerimiz için iletişim formundan ilgili seçeneği seçerek formu göndermeniz durumunda yatırım danışmanlarımız sizi en kısa zamanda arayacaklardır.

FRANCHİSİNG OLMAK İSTİYORUM.

Franchising menümüz altında detaylı bilgiler mevcuttur. İlgili dokümanlarımızı inceledikten sonra, franchisimiz olmak isterseniz, iletişim menümüzden ilgili konuyu seçerek, size en kısa zamanda ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. 

GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMAK İSTİYORUM.

Şirketimizde gayrimenkul danışmanı olarak çalışmak isterseniz, Franchising menümüzde, Franchising Çeşitlerimizde bulunan Bireysel Franchising bölümünü okuyabilir ve iletişim formumuzu doldurarak sizi aramamızı isteyebilirsiniz.

ŞİRKET AVUKATI OLMAK İSTİYORUM.

MGORE sadece gayrimenkul üzerine çalışan bir şirkettir. Bu anlamda müşterilerimizden gelen gayrimenkul hukuku ile ilgili, kamulaştırma, kat karşılığı inşaat sözleşmesi, izaley-i şuyu, şufa, kira kontratları, ecri misil vs. gibi soruları cevaplamak ve onların sorunlarını çözmek için davalar açacak yada sözleşmeler yapacak hukukçulara ihtiyacımız olabilmektedir. Hukuk ve dava, sadece avukatların takip edebileceği bir iş olduğu için şirket avukatlarına ihtiyacımız vardır. MGORE, burada taraf değildir. MGORE, burada Sadece gayrimenkul hukuku ile ilgili olarak, Avukata ihtiyaç duyan müşterilerine şirket avukatları vasıtası ile destek vererek müşteri kazanımı yapmayı amaçlamıştır. Şirket avukatı ile müşterinin anlaşıp anlaşmaması tamamen tarafların iradesine bırakılmıştır. Bu bağlamda avukatlık kanunları çerçevesinde MGORE bu işlemlerden maddi bir kazanç elde etmez.

MGORE olarak en büyük hacimli işlerimizden birisi ise kayıp yada bulunamayan mirasları ve Osmanlı tapularını araştırmaktır. Bu bağlamda bulunan mirasların, mirasçıları ile görüşmeler yapmaktayız. Ancak, mirasçılar ülkemizin her tarafında olabileceği gibi yurt dışında da olabilmektedir. Bu mirasçılarla görüşmek oldukça fazla zamanımızı almaktadır. Bunun için şirketimizi temsil edecek, çok sayıda avukatlara ihtiyacımız vardır. Biz avukatlarla şirket avukatımız olmaları için gerekli olan avukatlık sözleşmelerini yapıp, şirket vekaletimizi,  verdikten sonra, avukatlarımızın MGORE adına bulundukları ildeki mirasçılarla görüşme yapmalarını ve şirketimiz adına vekalet almalarını beklemekteyiz. Alınan her sözleşme içinde avukatlık sözleşmesinde yazılı olan ücreti ödemekteyiz. 

Miras konuları ile ilgili olarak, Şirket avukatlarımızın herhangi bir araştırma yapmasına gerek yoktur. Biz avukatımızın olduğu ildeki mirasçılara ait bilgileri kendilerine veriyor yada çağrı merkezimiz sayesinde mirasçılarla yapılan görüşmeler sonucunda mirasçının bulunduğu ildeki şirket avukatlarımız ile iletişime geçmelerini sağlıyoruz.

Şirket avukatlarımız sadece gayrimenkul hukuku ile ilgili internet sitemizde haber yapma hakkına da sahiptirler. Şirket avukatımız olmak için iletişim formundan ilgili alanı doldurup göndermeniz durumunda sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

GAYRİMENKUL ALMAK, SATMAK, KİRALAMAK.

180 Kişilik uzman kadromuzla gayrimenkullerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde satar yada kiralarız. İhtiyacınız olan gayrimenkul internet sitemizde olmasa bile geliştirdiğimiz özel bir sistem ile, ülkemizin her yerinden gayrimenkul taleplerinizi en geç 48 saat içinde karşılayabiliriz. İletişim formundan ihtiyacınız olan konuyu seçtikten sonra formu göndererek sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir